BLOG - Fotostudio Brno

Přejít na obsah

Moravský Krumlov - Silvestr 2017 v zámeckém parku

Fotostudio Brno
Published by Podolník v Malé radosti · 2 Leden 2018
Do Moravského Krumlova jezdím rád.
Sice malé město, trochu vylidněné, japonští turisté už tam nejezdí, protože Muchovu epopej si odvezli pražáci, ale je tam nádherná pohoda. Centrum kolem náměstí projdete za chvilku, nevynechejte hezký kostel s krásně upraveným hřbitovem.
O Svátku zesnulých se rozzáří stovkami hořících svíček. V nedaleké vinotéce potkáte pana Richarda Adama, znalce a sběratele současného českého umění. Můžete zajít i na výstavu do zámku.
Ale já nejraději zavítám do zámeckého parku. Je to trochu divočina, zahradní architekt tam zřejmě nedochází, ale asi proto je tam v kteroukoli roční dobu krásná procházka. Park má zvláští kouzlo, atmosféru, zejména koncem podzimu a v zimě.

Také letos jsem se vypravil na procházku, jako skoro vždy s fotoaparátem a tentokrát i s modelkou :-) Vyšli jsme pozdě, slunko už zapadlo, u země se povalovala mlha a poslední zbytky denního světla nenápadně osvětlily Aniččinu tvář. Ale ta ponurá atmosféra dodala fotkám jisté kouzlo. Tajemno. Posuďte sami.

No, trochu zmrzla, ani skotačení a běh ji moc nezahřál :-)Tak na shledanou v zámeckém parku v Moravském Krumlově, třeba brzy na jaře. A zajděte do zámku na výstavu. V expozici jsou díla ze sbírky Jana a Medy Mládkových.0
reviews
Břetislav Podolník
Kounicova 59, 60200 Brno
Tel.: 603 473 812
info@photostudio.cz

Zásady ochrany osobních údajů  »»
Obchodní podmínky »»

Copyright © Břetislav Podolník 2018
Návrat na obsah